TR | EN | RU

Devrimci tasarımı, kaliteden taviz vermeyen işçilik ve bir çok teknik yenilikler sayesinde nargile kültürünü yepyeni bir boyuta taşıdı. Koleksiyon, bireysel yaklaşım ve özel amaç ile tasarlanmış üç modelden oluşur: etkileyici ve sade Brute, görkemli ve zarif Noble, narin ve minimalist Mirage. Mirage modelinin karakteri, uzaktan kumandalı ve opsiyonel müziğe duyarlı interaktif, kablosuz Chameleon ışık modülünden sağlanan aydınlatma ile daha da geliştirildi. Brute ve Noble modelleri renk değiştiren LED ışık şeridi ile donatılmıştır.

Craft koleksiyonundaki tüm modeller cam gövde içinde sunulan özel meyve kokteyllerimiz için uygundur.

Brute - Noble - Mirage

Üç modelden oluşan özel Sepia koleksiyonunun fütüristik tasarımı, geleneksel el sanatlarının yanı sıra ileri teknoloji hassas yöntemler kullanılarak özenle işlenen yüksek kalite paslanmaz çeliğin zerafeti ile elde edildi. Tüm Sepia nargile cam gövde ayaklıkları zamanla değişmeyen incelikle kesilmiş paslanmaz çelikten, hortumları logo baskılı yüksek kaliteli gıda sınıfı silikondan ve cam gövde ise el yapımı Bohemia camından yapılmış olup, iki farklı tasarımla sunuluyor: Coralica tasarımlı gövdeler şık kum püskürtme ile dekore edilmiş, Cascada ise cam gövdesi üzerinde güzel görünümlü tasarım vardır. Tüm modeller müşterinin isteğine göre, değişken renkli şarj edilebilir bir ışık modülü ile donatılabilir.

Sepia koleksiyonundaki tüm modeller cam gövde içinde sunulan özel meyve kokteyllerimiz için uygundur.

Coralica - Cascada - Caligra

Nautila, Meduse nargile seçenekleri içinde renkli ve esnek ama yine de lüks bir seridir. Aurita ve Trigona modellerinin tel kafes tasarımı üç farklı renkte sunulmaktadır – su mavisi, kırmızı ve açık yeşil. Bu modellerin şekli yalnızca geleneksel nargileden değil, aynı zamanda diğer Meduse ürünlerinden de farklıdır. Ayrıca her modelin boyutları arasındaki fark geniş yelpazede yerleştirme seçenekleri sunar ve nargilenin iç mekan ile uyum sağlamasına imkan verir. Müşterinin isteği üzerine tüm modeller, yıldızlarla dolu gökyüzünü andıran, yoğun kırmızı renkli UV LED lazer ışınlarını yayan kablosuz, şarj edilebilir UV/Lazer Yıldız ışık modülü veya tüm renk spektrumu boyunca değişen renklere sahip RGB ışık modülü ile donatılatılabilir.

Nautila koleksiyonundaki tüm modeller cam gövde içinde sunulan özel meyve kokteyllerimiz için uygundur.

Trigona - Aurita - Crystala

 

Jar Nargile

Fumo JAR Trinity Nargile

Fumo® Jar Trinity, birinci sınıf 3 hortumlu nargile takımıdır. Fumo, el üfleme ağır laboratuvar sınıfı Schott cam tüp, cerrahi sınıf paslanmaz çelik hortum bağlantı parçaları, ve özel olarak formüle edilmiş gıda/ilaç sınıfı tatsız hortum kullanmaktadır. Bu temel bilimsel malzemeler ile işçiliğin birleşimi sayesinde size mümkün olan en saf dumanı sunuyor ve herhangi bir kirliliğin girmesini engelleyor. Ürün yapısında hiçbir kauçuk parça veya contalar ya da kalıcı olmayan parçalar kullanılmamıştır. Tüm Fumo ürünleri işlevsellik, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

JAR Trinity nargilesi 3 hortum kapasiteli olup, 2 hortum çeşidimizden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

Tank Nargile

Fumo TANK Nargile

Fumo® TANK, birinci sınıf 4 hortumlu nargile takımıdır. Fumo’nun patentlenmiş tasarımı kalabalık gruplar için mükemmeldir. Bu nargile modelinin tasarımı, “Bir nargile neden aynen nargile gibi olmalı?”düşüncesinden esinlenerek geliştirildi. Bu nargilenin üretiminde el üfleme ağır laboratuvar sınıfı Schott cam tüp, cerrahi sınıf paslanmaz çelik hortum bağlantı parçaları, ve özel olarak formüle edilmiş gıda/ilaç sınıfı tatsız hortum kullanmaktadır. Bu temel bilimsel malzemeler ile işçiliğin birleşimi sayesinde size mümkün olan en saf dumanı sunuyor ve herhangi bir kirliliğin girmesini engelleyoruz. Ürün yapısında hiçbir kauçuk parça veya contalar ya da kalıcı olmayan parçalar kullanılmamıştır. Tüm Fumo ürünleri işlevsellik, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

TANK nargilesi 4 hortum kapasiteli olup, 2 hortum çeşidimizden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

F4 Nargile

Fumo F4 Nargile

Fumo® F4 nargile takımı, geleneksel nargileye saygıdır. Fumo, her şeyi daha önce geliştirilen nargilelere borçludur. Bu yüzden F4 bu geleneği onurlandırmak için yapılan bir tasarımdır. Fumo, el üfleme ağır laboratuvar sınıfı Schott cam tüp, cerrahi sınıf paslanmaz çelik hortum bağlantı parçaları, ve özel olarak formüle edilmiş gıda/ilaç sınıfı tatsız hortum kullanmaktadır. Bu temel bilimsel malzemeler ile işçiliğin birleşimi sayesinde size mümkün olan en saf dumanı sunuyor ve herhangi bir kirliliğin girmesini engelleyoruz. Ürün yapısında hiçbir kauçuk parça veya contalar ya da kalıcı olmayan parçalar kullanılmamıştır. Tüm Fumo ürünleri işlevsellik, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

F4 nargilesi 2 hortum kapasiteli olup, 2 hortum çeşidimizden istediğinizi seçebilirsiniz.